Головна » Статті

Всього матеріалів в каталозі: 60
Показано матеріалів: 31-40
Сторінки: « 1 2 3 4 5 6 »

Ми спілкуємося за допомогою слів. Міркуємо, переважно, теж словами. Але що то таке «слово»? З точки зору фізики – це набір звуків. В той же час, кожен звук представляє собою звукову хвилю, яка несе із собою певну кількість енергії. Враховуючи, що енергія не зникає в нікуди і не утворюється нізвідки, а лише переходить з одного стану в інший можна стверджувати, що слово чи породжена ним звукова хвиля може так чи інакше впливати на людину.

«Неймовірно!», скажете Ви? Між тим, у царині звуків існує таке маловідоме широкому загалу явище, як вибухова хвиля. В залежності від наближеності людини до осередку вибуху вона може калічити і навіть вбивати. Власне, уся відмінність між вибуховою хвилею і словом полягає лише в тому, яку кількість(!) енергії вони можуть передати людині, що знаходиться на їхньому шляху.

 

Мої статті | Переглядів: 307 | Додав: slivunchik | Дата: 18.08.2015 | Коментарі (0)

Дзержинский районный суд города Кривой Рог признал виновными четырех человек в распространении газеты «Новороссия», содержащей прямые призывы к изменению границ Украины.

Об этом сообщается на сайте "Лица", ссылаясь на приговор суда от 3 августа.

Суд, в лице председательствующей судьи Натальи Литвиненко, установил, что в мае 2014 года один из осужденных вступил в группу «Вконтакте» под названием «Новороссия».

В то же время представитель группы предложил криворожанину получать через «Новую почту» и «Деливери» издания, печать которых осуществлялась незаконной организацией сепаратистского характера «Донецкая народная республика», и распространять их.

Мужчина стал получать газеты, распространять их, и подключил к этому других людей, которые, впоследствии, также оказались на скамье подсудимых.

Судебно-автороведческие экспертизы подтвердили, что в выпусках № 3,4,5 газеты «Новороссия», которые распространялись в Кривом Роге, есть призывы к совершению действий с целью изменения границ Украины в нарушение порядка, установленного Конституцией Украины.

В суде обвиняемые свою вину не признавали. По их словам, газета зарегистрирована в Министерстве Юстиции, поэтому ее распространение не может быть незаконным. Газету они, мол, не читали, поэтому не знали, что в ней содержится информация с призывами к совершению действий сепаратистского характера.

Читайте также: Пятеро криворожан могут сесть на 10 лет за «Новороссию» и пророссийские эмблемы

Обсуждая вопрос о назначении наказания, учитывая данные об обвиняемых, устойчивые социальные связи, совершение ими преступления впервые, суд посчитал возможным приговорить их не на максимальный срок.

Двух неработающих мужчин приговорили к 5 годам и 6 месяцам лишения свободы, охраннику одного из предприятий дали 5 лет, а неработающую женщину приговорили к испытательному сроку – 3 года.

Приговор еще не вступил в законную силу и может быть обжалован в апелляционном суде Днепропетровской области в течение 30 дней со дня его провозглашения.

Как мы сообщали ранее, 22 июля 2014 года, в Кривом Роге в рамках уголовного производства, следователями СБУ по ч.2 ст.110 УК Украины (посягательство на территориальную целостность и неприкосновенность Украины), сотрудники СБУ задержали четырех местных жителей, которые распространяли на улицах города газету сепаратистского содержания «Новороссия».

Джерело:http://www.0564.ua/

Мої статті | Переглядів: 198 | Додав: slivunchik | Дата: 10.08.2015 | Коментарі (0)

Євген Петренко
Звідки і чому з’явилися українці на Кубані

Друга половина XVIII століття була пов’язана з тривожними змінами в житті нашої Батьківщини. Це був час, коли Катерина II скасувала в Україні гетьманський устрій (1764 р.) та ліквідувала Запорозьку Січ (1775 р.). Україна втратила залишки автономії (1781 р.), свої збройні формування (1783 р.). Було закріпачено селян (1783, 1796 рр.), а значна частина українських земель опинилася в руках у російських поміщиків. Період від 1775 р. і до закінчення Кавказької війни у 1864 р. став часом організованого царським урядом переселення на Північний Кавказ, і зокрема на Кубань, сотень тисяч українських козаків і селян.
Після зруйнування Запорозької Січі у 1775 р. “всі блага землі запорожців достались іншим, самі ж запорожці мусили мандрувати хто на Кубань, хто за Дунай, хто на острів Мальту, хто в Анатолію, себто Малу Азію, хто до Австрії, а хто навіть аж за Атлантичний океан, у Сполучені держави, себто Америку” 1.
Значна частина запорожців зуміла вирватись на чайках з оточення російських військ, вийти у Чорне море і стати біля Тилігула, коло нинішньої Одеси. Згодом ці козаки заснували в гирлі Дунаю Задунайську Січ. “Частина їх зосталася на Тилігулі, поставивши собі курені на Пересипу. Запорожці ці були, таким побитом, першими осадчими великого торговельного города Одеси” 2.

Мої статті | Переглядів: 467 | Додав: slivunchik | Дата: 10.08.2015 | Коментарі (0)

Новообраний президент Польщі Анджей Дуда заявив, що хоче створити новий міждержавний Альянс, ідея якого давно відома під назвою ”Міжмор’я”.

“Я обмірковую ідею створення партнерського блоку держав від Балтійського до Чорного й Адріатичного морів”, – заявив Анджей Дуда.

Також він заявив, що польська влада дбає про те, щоб відновлювалися взаєминах з країнами Центрально-Східної Європи, зазначає depo.ua.

Відзначимо, що ідея альянсу держав “від моря до моря” має давню історію. Зокрема, прихильниками Балто-Чорноморського союзу були перший голова відродженої польської держави Юзеф Пілсудський та провідник українського національно-демократичного визвольного руху кінця 80-х – 90-х років В’ячеслав Чорновіл.

 Джерело:http://cossackland.org.ua/

Мої статті | Переглядів: 248 | Додав: slivunchik | Дата: 06.08.2015 | Коментарі (0)

Украине не дают летальное оружие, даже существует негласное эмбарго, которого придерживается большая часть стран Европы. Есть и ряд других “проблемных вопросов” в отношениях с Западом. Но почему бы не использовать ограничения как преимущества и не заняться “локальным политическим движением вперед”. Например – вступить в союз с Польшей и стать вызовом экономическим и политическим локомотивам ЕС?

 

Странно казалось бы, вполне понятно кто сбил малазийский Боинг, кто является источником агрессии в Европе, кто угрожает стабильности и миру. В США администрация президента прозрачно намекает, что для нее проблема номер один уже не ИГИЛ, а Россия, с ее выходом из договоров по ограничению вооружений.

Именно Россия в одностороннем порядке отказалась от инспекции ядерных объектов, угрожая в том числе выйти из договора о нераспространении ядерного оружия. Россия в одностороннем порядке выходит из договоров о сокращении обычных вооружений. Но тем не менее, Украина, которая едва способна поставить на ноги свой военпром, не получает не только вооружений от своих политических союзников, но даже компонентов вооружений.

Запад боится Россию и не хочет ее дразнить, заманивая кнутом и пряником в мышеловку? Отчасти это так, но лишь отчасти. Запад боится нестабильности внутри Украины, добровольческих батальонов и их вольницы, его пугает слабость центральной власти и коррупция? Здесь также есть часть правды. Однако стоит взглянуть немного вперед.

Мої статті | Переглядів: 176 | Додав: slivunchik | Дата: 06.08.2015 | Коментарі (0)

Нардеп ообурений тим, що хабарника відпустили та дозволили повернутися працювати на ту ж саму посаду.

“12 травня Арсен Аваков заявив про затримання на гарячому керівника Дзержинської районної ради Кривого Рогу Сергія Степанюка під час отримання неправомірної вигоди”, – пише на своїй сторінці у Фейсбук народний депутат Костянтин Усов, передають Патріоти України.

Майже одразу пан Степанюк був випущений на волю, а з сьогоднішнього дня – повернувся на роботу. В той самий кабінет, звідки міністр внутрішніх справ викладав фотографії у своєму фейсбуці. У мене все.

Мої статті | Переглядів: 183 | Додав: slivunchik | Дата: 06.08.2015 | Коментарі (0)

За допомогою інтернет-сервісу GoogleMaps можна побачити, скільки пам’ятників комуністичному вождю Володимиру Леніну залишилося на території України. Про це написала на своїй сторінці в Facebook глава прес-служби НАК “Нафтогаз України” Альона Осмоловська, повідомляють Патріоти України.

“У Києві залишилося всього 14 пам’ятників Леніну. На добраніч, от і спіть тепер з цим”, – написала Осмоловська.

Як повідомлялося раніше, з 21 травня в Україні набули чинності закони, що передбачають процес так званої декомунізації в державі.

Для дотримання цього закону в Україні мають позбавлятися від пам’ятників комуністичним вождям і перейменовувати вулиці. Так, у Києві в процесі перейменування перебувають 40 вулиць, ще 110 вулиць отримають нові назви протягом півроку.

Мої статті | Переглядів: 233 | Додав: slivunchik | Дата: 03.08.2015 | Коментарі (0)

Японські юнаки уважно стежать за ходом військових дій і скуповують українську форму, шеврони, взуття і навіть макети зброї, щоб влаштовувати реконструкції боїв з російським агресором.

Про це повідомляює inforesist.org. Шанувальники українських захисників на спеціальному Інтернет-ресурсі діляться фотографіями зі своїх реконструкцій та фотографіями українських військовослужбовців, парадів, військових дій на Донбасі і таке інше.

Серед фотографій можна помітити і шеврони добровольчих батальйонів.

http://patrioty.org.ua/

Мої статті | Переглядів: 192 | Додав: slivunchik | Дата: 02.08.2015 | Коментарі (0)

В альбомі «Мамай» від гурту «Вертеп» – 16 пісень – стільки ж, як патронів у двох обоймах пістолета Макарова чи ТТ… Кожна пісня – як влучний постріл у бік ворогів України, на підтримку бійцям, що нині воюють у зоні АТО, продовжуючи справу своїх дідів, які боролися за Волю України ще на початку ХХ століття.

Власне, саме воїнам АТО і їхнім дідам-повстанцям гурт і присвятив свій альбом. «Повстанець», «Махновська», «Чучупака», «Григор`євська бойова», «Чорний Ворон», «Про отамана Хмару» – у назвах цих пісень оживають імена славних отаманів минулого, які власним прикладом кличуть до бою. Втім, історичний проміжок часу в піснях не обмежений сотнею років – «Вертеп» оживляє славне гайдамацьке минуле сивої давнини, а тексти пісень – від шевченківських слів у пісні «Ой, вигострю товариша» – і до «Групи крові» Віктора Цоя, перекладеної українською на новий лад.

Мої статті | Переглядів: 189 | Додав: slivunchik | Дата: 02.08.2015 | Коментарі (0)

Сьогодні, 2 серпня, в Україні відзначається День високомобільних десантних військ.

Українські десантники вважаються елітними підрозділами армії. Всього в Україні дислокується п’ять бригад, в які також входять окремі аеромобільні батальйони. Серед них: 25 окрема Дніпропетровська повітряно-десантна бригада, 79 окрема аеромобільна бригада (Миколаїв), 80 окрема аеромобільна бригада (Львів, Чернівці), 81 десантно-штурмова бригада (Дружківка, Костянтинівка), 95 окрема аеромобільна бригада (Житомир).

Мої статті | Переглядів: 745 | Додав: slivunchik | Дата: 02.08.2015 | Коментарі (0)

1-10 11-20 21-30 31-40 41-50 51-60