Головна » Статті » Мої статті

​Те, чим колись налякався Білий дім, лякатиме ВПС та ракетні комплекси Кремля: В Україні з'являться оновлені "Кольчуги"

 

Автоматизована станція пасивної радіотехнічної розвідки «Кольчуга»Автоматизована станція пасивної радіотехнічної розвідки «Кольчуга»

У 2016 році державний концерн "Укроборонпром" зосередиться на серійному виробництві новітніх високотехнологічних радарів для української армії та поставки на експорт. Про це заявив директор державного підприємства "Спецтехноекспорт" Павло Барбул, передають Патріоти України з посиланням прес-служби "Укроборонпрому".

 

За словами зброяра, зараз держконцерн працює над відновленням виробництва контрбатарейних радарів і модернізованих станцій радіотехнічної розвідки "Кольчуга" для потреб Збройних Сил України. Для початку серійного виробництва потрібно підтвердити технічні характеристики зразків, які працюють на рівні відомих в Україні американських контрбатарейних радіолокаційних станцій TPQ-36.

За словами Барбуля, "Спецтехноекспорт" приймає активну участь у тендерах на поставку високотехнологічних надсучасних радіолокаційних станцій до ряду країн. А в 2015 році підприємство поставило радіолокаційні станції українського виробництва двом країнам.

"Мова йде про дуже коштовні високотехнологічні системи повітряного спостереження вартістю в кілька мільйонів доларів. В Індонезії ми конкуруємо в цій сфері з відомими світовими лідерами ринку, такими як Thales, Lockheed Martin", - зазначив він.

Державне підприємство "Спецтехноекспорт" - одна з найбільших компаній-спецекспортерів України у складі ДК "Укроборонпром". Спеціалізується на експорті та імпорті новітньої зброї, військової продукції і технологій, а також техніки спеціального призначення. Раніше екс-посол США розповів, як американські радари допоможуть силовикам в зоні АТО.

Система раннього оповіщення «Кольчуга» - радянська / українська автоматизована станція пасивної радіотехнічної розвідки. Радіус дії: 600 км в глибину території, 150 км по фронту. Для повітряних цілей на висоті до 10 км радіус дії в глибину території становить до 800 км. Завдяки пасивної радіолокації «Кольчуга» не може бути виявлена засобами радіоелектронної розвідки

Категорія: Мої статті | Додав: slivunchik (17.01.2016)
Переглядів: 148 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar