Головна » Статті » Мої статті

Не за будь-яку ціну: Любомир Гузар назвав умову миру на Донбасі

Мир можливий лише тоді, коли є дві сторони, які по-справжньому прагнуть цього.

Любомир Гузар. Фото:www.credo-ua.orgЛюбомир Гузар. Фото:www.credo-ua.org

 

Мир на Донбасі можливий тільки в тому випадку, якщо обидві сторони його захочуть по-справжньому. Про це в інтерв'ю ZN.UA заявив патріарх-емерит Української греко-католицької церкви Любомир Гузар, повідомляють Патріоти України.

"Я не бачу можливості примирення чи миру. Мир можливий лише тоді, коли є дві сторони, які по-справжньому прагнуть цього. В цілому виглядає так, що ми хочемо миру, не хочемо війни ні з Росією, ні з ким-небудь іншим, але це одностороннє бажання. А якщо немає такого ж щирого бажання миру з іншого боку, говорити про мир - мрія і нічого більше. Істинне замирення - справа обох сторін. Таке рішення не може бути одностороннім", - пояснив він.

За його словами, він не бачить у Росії істинного прагнення до миру.

"Вони (Росія - ред.) обіцяють нас любити, якщо ми станемо такими, як вони хочуть. Це не є правдиве прагнення миру. Мир повинен бути принциповим: ми хочемо миру, а вже тоді говоримо про умови. А не навпаки - спочатку ставимо умови, а якщо ми їх виконаємо, тоді вони, можливо, погодяться.

Виглядає, що це ми хочемо, ми випрошуємо у них мир , а вони його насправді не хочуть. Максимально, що можна зробити в таких умовах, коли одна сторона проти замирення, - укласти угоду про припинення бойових дій. Але не треба називати це миром.

Тому що це не мир, це сміх. Як на мене, наші справи виглядають досить погано: про примирення, прагнення до миру говоримо ми тут. А ті, хто воює по той бік, не ставлять за мету ніякого миру", - зазначив Гузар.

Категорія: Мої статті | Додав: slivunchik (23.01.2016)
Переглядів: 127 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar