Головна » 2016 » Лютий » 19
Раніше богослужіння на території "Софії Київської" були припинені в зв'язку з тим, що об'єкт зарахували в список світової культурної спадщини експерти ЮНЕСКО.

 

Софія Київська. Ілюстрація:pilgrimage.in.uaСофія Київська. Ілюстрація:pilgrimage.in.ua

 

Міністерство культури України дозволило священнослужителям Української православної церкви Київського патріархату відновити богослужіння в храмі Малої (Теплої) Софії Національного заповідника "Софія Київська". Фотокопію відповідного листа з Мінкульту, адресованого директору заповідника, на своїй сторінці у Facebook опублікував екс-співробітник "Софії Київської" Тимур Бобровський, інформують Патріоти України.

 

 

 

"На виконання доручення Прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка... Міністерство культури розглянуло лист Київського Патріархату Української Православної церкви від 22.12.2015 року про відновлення богослужінь у храмі Малої (Теплої) Софії Національного заповідника "Софія Київська"... Повідомляємо, що Міністерство культури не має заперечень щодо використання УПЦ КП пам'ятника архітектури Трапезній (Тепла Софія) XVIII століття".

Нагадаємо, що проведення богослужінь на території "Софії Київської" були припинені в зв'язку з тим, що об'єкт зарахували в список світової культурної спадщини експерти ЮНЕСКО.

Переглядів: 342 | Додав: slivunchik | Дата: 19.02.2016 | Коментарі (0)