Головна » Статті » Мої статті

Не Хрущов: Журналіст показав, хто підписав указ про передачу Криму Україні
Указ про передачу Кримської області зі складу РРФСР до складу УРСР був підписаний Головою Президії Верховної Ради СРСР Климентом Ворошиловим.

 

Климент Ворошилов. Фото:ru.wikipedia.orgКлимент Ворошилов. Фото:ru.wikipedia.org
Російський журналіст Олексій Венедиктов повідомив, що указ про передачу Криму Україні підписано не радянським лідером Микитою Хрущовим, як прийнято вважати, а Клімом Ворошиловим, який займав тоді посаду глави Президії Верховної Ради СРСР. Про це Венедиктов написав у своєму Twitter, інформують Патріоти України.

 

"Виявляється не Хрущов, а Ворошилов", - написав Венедиктов, опублікувавши в якості підтвердження вирізку з "Відомостей Верховної Ради СРСР" від 9 березня 1954 року.

У ній опубліковано указ про передачу Кримської області зі складу РРФСР до складу УРСР, підписаний Головою Президії Верховної Ради СРСР Клімом Ворошиловим.

 

 

"З огляду на спільність економіки, територіальну близькість і тісні господарські та культурні зв'язки між Кримською областю та Українською РСР, Президія Верховної Ради СРСР постановляє: затвердити спільне подання Президії Верховної Ради Української РСР і Президії Верховної Ради УРСР про передачу Кримської області зі складу Російської Радянської Федеративної Соціалістичної Республіки в складу Української Радянської Соціалістичної Республіки ", - йдеться в указі, підписаному в Кремлі 19 лютого 1954 року.

Категорія: Мої статті | Додав: slivunchik (20.04.2016)
Переглядів: 114 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar